اطلاع رسانی در مورد افراد معتاد به شیشه

 
تبلیغات


آخرین ارسال های تالار گفتمان
هیچ ارسال جدیدی برای تالار گفتمان وجود ندارد .


علی شیشه ای تولید کننده ومصرف کننده شیشه است

نویسنده :
تاریخ :
 چهارشنبه 14 فروردین 1392 
زمان :
 01:21 
3383 نظر | لینک ثابت...

 

برای شما می نویسم  انهایی  که  خودتان یا فرزانتان  قربانی  افرادی  مثل  علی شیشه ای شده اید  . علی شیشه ای  مهندس شیمی  پلیمر رنگ  دانشگاه  امیر  کبیر است  . علی شیشه ای  تولید  کننده   شیشه است  بله  واقعیت  تلخی  که  وقتی  متوجه  شدم  می  خواستم  خودم رابکشم  .علی شیشه ای  مدعی بود  سولفات  کبالت  که به  رنگ  صورتی است   درست  می  کند  .(همان  رنگی  که یکی  از  مشتقات  شیشه است ). من ساده را بگو باور کرده بودم همسر من چیزی تولید می کند  که کسی فرمول ساخت ان را  نمی داند ویک تولید  ملی است  برای  خودکفا شدن  کشور و به  او همیشه می  گفتم  خوشحالم به فکر کشورمان  وتولیدات  ملی هستی .(وای  که  حالا  که میدانم  او  چه  موجود  پلیدی  بوده است  از  خودم  متنفر می شوم  که  چگونه فریب  این  مار  خوش  خط خال را  خوردم .)

 از انجایی که علی شیشه ای وقتی  حالش سر جایش نبود همه چیز را می گفت  : مثلا از هوش بی اندازه خود در ساخت کبالت تعریف می کرد که با روش H2S  می تواند ناخالصی کبالت را جدا کند می گفت برای تولید  ازمایشگاهی کبالت  ما مجبور شدیم برویم  و یک کمپرسور یخچال بخریم  از  انجایی که یک یا دو بار نتوانستیم با ان کار کنیم وخراب شد  مجبور شدیم انرا به صاحبش که یک فرد مسیحی بود پس بدهیم  و با خنده تعریف می کرد که  وقتی این اقا برای ازمایش  انرا به برق می زند بوی گازH2S  که بسیار شبیه  به  بوی  فاضلاب یا  تخم   گندیده است  بلند می شود  و فروشنده تا  مدتی  درحال  استفراغ بوده  وبه او وبرادرش  محمد  گفته  که مگر شما  این   کمپرسور  را   در  چاه  توالت  استفاده  کرده اید  . من که ساده بودم  باورم شده  بود  که این راز  کار شوهرم است  چون شک هم  نکرده بودم  که او  تولید  کننده باشد  .باور نمی کنید  چنان  از  انسان  دوستی  دم  می زد  که  فکر می  کردم  بهتر  از  او  در  دنیا  وجود  ندارد  .

حالا نگاه  کنید  به روش ساخت  شیشه   نمی خواهم روش ساخت انرا اینجا بگم  فقط انقدر بگویم  که در ان  هم از  گاز   استفاده می شود  و هم از از  کمپرسور  یخچال و متاسفانه مواد  ی  مثل اسید  .... وغیره ...... اینجا سخنم با  پلیس های  مواد  مخدر است  ایا  شما می توانید  کریستال  سولفات  کبالت را  از  شیشه تشخیص دهید   هر دو  کریستال ورنگ مشابه دارند چه راحت این اقایان به اسم محصولات کبالت  انرا  بسته بندی  و به شرکت های  یا افراد خود در شهرستانها می فرستند بله انها کبالت تولید می کردند ولی مواد هم در کنارش  . من همیشه برایم جای تعجب داشت که همسر من و برادرش انقدر مخفیانه  تبادل محصول می کنند . چرا اسم مشخصی برای شرکت خود ندارند و با اسم  های جعلی خود را معرفی می کنند  .   همیشه برایم  جای سئوال داشت که چرا کارگرانش را افغانی انتخاب می کرد ؟؟ چرا محل کارش کاملا مخفیانه در داخل سوله هایی است  که  انبار محصولات خانگی است .  این همه  کار ها را بعد از مطالعه در باره ساخت مواد شیشه در ایران  پیدا کردم  حالا می فهم چرا یک یا دو ماه در سال کار می کرد بعد دیگر کار نمی کرد ؟؟؟ حالا می فهم اه همه خرج عروسی برادرش را از کجا بدست اورده ( برادرش عروسیش را در باشگاه فرمانیه گرفت  فقط 9 سال پیش  5 میلیون برای  گل طبیعی  داخل سالن  هزینه کردند) در صورتیکه برادرش  دیپلم جدید  حتی پیش دانشگاهی ندارد و کنار او کار می کرد؟؟؟؟ سه ست  جواهرات برای عروس گرفتند  پدرش کارمند عادی وزارت کار و امور اجتماعی است که بازنشسته شده  و به توصیه یک قاضی به نام  قاضی ...  الان در سن 75 سالگی در  شورای حل اختلاف بعنوان مسئول دفتر کار می کند؟؟؟ خوب این پول ها از کجا امده بود   خدا می داند  وبس !!!!!!  

در اینجا برای  اثبات  گفته هایم  نحوه ساخت شیشه  که در یکی  از  سایت  های  نادرست  درج شده بود را  اوردم  با عرض معذرت نام  مواد  و مقدار ان را  حذف کردم فقط می خواهم بگوییم چقدر راحت  در سایت  ها  روش  ساخت  این  مواد  گفته شده است  برای  یک مهندس بی  وجدان  مثل  علی شیشه ای  فرصت  مناسبی است  که به  خودش  و هم  قماشان   خود  کمک  کند .

ساخت متامفتامین (شیشه)

           

چهار قدم تا ساخت متامفتامین (شیشه)  در منزل  

۱- Step 1-
اماده کردن ...........  

در این مرحله از قرص های موجود در بازار......... را جدا می کنیم  

۲-Step 2- push pull tanks
در این مرحله احتیاج به یک ارلن مایر با خلا داریم و مقداری لوله پلاستیکی و دو عدد بطری پلاستیکی 

۳-   Step 3 - mix and react

مخلوط کردن ...... با ید و .......طبق نسبت زیر   

.......؟ واحد  

......؟ واحد  

....... ؟ واحد 

مثلا اگر ؟ گرم ...... داریم معادل ان ...... اضافه می کنیم ؟ میلی گرم ..... ؟ میلی .......  

اگر کمتر از ..... گرم و به مقدار کم می خواهید ........ بسازید . 

باید مقدار ....... را کمی بیشتر کنید  

۴- Step 4 - Clean up Chili
واکنش .... و..... و ..... گرما زا است این مرحله خیلی مهم است بسیاری از یخ استفاده می کنند ولی در کارگاه های بزرگ ساخت متامفتامین غالبا از کپسول های گاز فرئون که در یخچال برای سرد کردن استفاده می شود استفاده می کنند .پس از سرد کردن مت امفتامین را باید تمیز کنید

در غالب عکس های که شما از کار گاهای ساخت متامفتامین  می بینید کپسول های گاز حاوی فرئون هستند  

:: موضوعات مرتبط: داستان زندگی من با علی شیشه ای // علی شیشه ا ی تحصیل کرده است ولی باور ندارد که عقل اش را از دست داده


چطور فهمیدم علی شیشه مصرف میکند

نویسنده :
تاریخ :
 یکشنبه 11 فروردین 1392 
زمان :
 22:31 
243 نظر | لینک ثابت...

 علی شیشه ای  که مدعی  بود  سیگار  هم نمی  کشد  بعد  از  مدتی  خودش  را لو داد  . از انجایی که  که در ابتدا  زندگی  مشترکمان  برای  ادامه  تحصیل  در  شهرستان بودم  علی شیشه ای  تنها  در پایان  هفته به  خانه  می امد 

من نمی دانستم چکار می کند . فقط متوجه شدم  وقتی می امد  بسیار  خارش داشت  و لک هایی مثل کهیر  روی تنش بود و بدروغ می گفت من از بچگی حساسیت داشتم   لک های پهن و قرمز رنگ من هرچه غذای سرد مثل پلو گشنیز درست می کردم تاثیری نداشت  ( یکی از عوارض استفاده از مواد حساسیت های پوستی و بخصوص در  حالت  مصرف شیشه  جوش هایی قرمز رنگ )

  •   وقتی به تهران امدیم  متوج شدم  که شبها نمی خوابد و دائم مرا مورد سرزنش قرار می داد که چرا  شبها  زود می خوابم (ساعت 10 شب  ساعت  خواب نیست )البته تمام خانواده او اینگونه  بود ند بعدا متوجه شدم تمام خانواده علی شیشه ای مصرف مواد دارند  علی شیشه ای   همه  خواهران وبرادرش را معتاد کرده بود که باهم شیشه مصرف کنند وباهم  لذت ببرند .
  • علی شیشه ای  منتظر می ماند تامن بخوابم  و از خانه خارج می شد  مدعی بود برای تمدد اعصاب  شب ها راه می روم .خیال می کرد من نفهم هستم .تنش بوی سیگار و بوی بد می داد .از انجا که فهمیده بود از مواد مخدر متنفر هستم جرات نمی کند به من چیزی بگو ید  . ابتدا اعتراف کرد  که سیگار می کشد  ولی  سالی یکبار  ولی من به او گفتم  این دروغ است یکی می شود دوتا دوتا می شود سه تا  روزانه چند عدد و در ادامه اعتیاد   داد می زد و می گفت  : من به خودم مسلط هستم  می توانم  تعداد سیگار م را کنترل کنم . دروغ محضی که  الان کاملا مشخص است  که من راست می گفتم .


:: موضوعات مرتبط: داستان زندگی من با علی شیشه ای // علی شیشه ا ی تحصیل کرده است ولی باور ندارد که عقل اش را از دست داده


نمایش صفحه ی 1 از 1


 
 
آیا می دانستید که شیشه تنها کشیدنی نیست و در نوشیدنی ها نیز حل شده و استفاده می شود
  بله

  خیر

 
  
  
  
  
نام کاربری :

کلمه عبور :عضویت در سایتفراموشی رمز عبور
 
:: کاربران آنلاین : 0 نفر
:: میهمان های آنلاین : 1 نفر
:: کل اعضا : 2 عدد
:: کل مطالب : 39 عدد
:: کل نظرات : 12112
 
 
تمام حقوق این وب سایت و مطالب آن متعلق به <-title-> می باشد.
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

شارژ ایرانسل

فال حافظ